אודות הקבוצה


קבוצת קוסטיקה הינה חברה בבעלות פרטית, הפועלת זה 35 שנה בתחום האלומיניום.

ייחודיותה של החברה בכך שהיא מאגדת תחת קורת גג אחת ארבעה מגזרי פעילות שונים בתחום האלומיניום, המספקים ללקוח מענה שלם בחיפוי למעטפת הבניין.

  • מסכים – תחום מסחרי ציבורי – קירות מסך, חיפויי פחים ופתרונות מעטפת לבניינים.
  • אלום קוסטיקה – תחום מגורים – חלונות ודלתות לבנייני מגורים.
  • ווינקס אלומיניום בע"מ – פתרונות מוצרי אלומיניום והצללה איכותיים וייחודיים למגורי יוקרה.
  • ריילטק מעקות – מעקות מאלומיניום וזכוכית למגורים, לתעשייה ולמבני ציבור.

המשותף לכלל תחומי הפעילות הוא מערך הנדסי מקצועי ואיכותי, המלווה את הפרויקט משלב התכנון הראשוני ועד הביצוע באתר, טכנולוגיות ייצור מתקדמות,שאיפה למצוינות ואיכות ללא פשרות לשביעות רצון לקוחותיה.

כיום הקבוצה מונה כ-100 עובדים מנוסים, המלווים עשרות פרויקטים בארבעת תחומי הפעילות של החברה. עמידותה הפיננסית האיתנה של הקבוצה, מוניטין והון אנושי איכותי הכולל את אנשי התכנון, הביצוע ומערך ההנדסה – כל אלו מצעידים את החברה אל עבר העתיד.

החברה שמה לה למטרה לתת מענה מקצועי ואיכותי לפרויקטים חדשניים ומאתגרים. להיות חלוצה ופורצת דרך בתחומה, כדי לשמור על מובילות בענף האלומיניום.

מוצרי החברה מגלמים בתוכם עשרות שנים של מומחיות, וניסיון בתכנון ובייצור מגוון רחב של פתרונות אלומיניום באיכות ובאמינות ללא פשרות. המוניטין שהחברה צברה לאורך השנים, מבוסס על שירות מכירה ושירות לאחר מכירה, לצד תמיכה של צוותי מומחים מסורים לאורך כל חיי הפרויקט.

חזון הקבוצה

להוות מודל חיקוי כחברה עסקית צומחת, רווחית ויציבה המובילה בישראל ובעלת פריסה גלובלית

להיות חברה המטפחת ערכי מצוינות וחדשנות ומפתחת ומתגמלת את עובדיה, עבורם החברה מהווה בית ומקור לעוצמה וגאווה

לתרום לקהילה, לחברה ולכלכלת ישראל ע"י פיתוח מקומות עבודה ושיפור שיטות הייצור העבודה והניהול

שלומי קוסטיקה - מנכ"ל קבוצת קוסטיקה

ערכים

ערכי הקבוצה מלווים בכל פן בהתנהלותה. החל בקודים האישיים של עובדיה ומנהליה, דרך אמות המידה המקצועיות והמוסריות המנחות אותה וכלה במערכות היחסים
שקיימות בתוך הקבוצה, כמו גם מחוץ לה, מול לקוחות, ספקים ושותפים לעשייה.
אלו הערכים המהווים "קוד גנטי" של הקבוצה ומטביעים חותם ייחודי על כל מוצר ושירות המוצעים על ידה:

אמינות

מיקוד בלקוח

מצוינות אישית ואירגונית

מחויבות לתוצאות

עבודת צוות

עמידה בלוחות זמנים

4 זרועות פעילות

ווינקס אלומיניום בע"מ

אלומיניום לבתי יוקרה ופתרונות מיוחדים עבורם

ריילטק מעקות בע"מ

תכנון, ייצור, שיווק והתקנת מעקות אלומיניום וזכוכית

רזידנס קוסטיקה בע"מ

בתחום המגורים - מתמחה בתכנון, ייצור והתקנת מערכות
האלומיניום לבנייה הרוויה ובתי מגורים אחרים

מסכים קוסטיקה בע"מ

בתחום מסחרי ציבורי - עוסקת בתכנון, ייצור ובהתקנה של מערכות אלומיניום מתקדמות לקירות מסך, חיפויי פחים למעטפת וחלונות למבני תעשייה

מערך הייצור

תהליך הייצור מתחיל למעשה בשלב תכנון הפרויקט שמבוצע על ידי מהנדסים, שרטטים וקונסטרוקטורים בעלי ניסיון רב שנים בתכנון ובייצור של מערכות אלומיניום. הצוות ההנדסי מלווה את הפרויקט לאורך כל תהליך הייצור, ומספק מענה ופתרונות הנדסיים לכל צורך שעולה.

תהליך הייצור בפועל מבוצע על ידי עובדי ייצור מיומנים, ובטכנולוגיות מתקדמות של מרכזי עיבוד CNC וכלי עבודה חדישים, המספקים תוצרים ברמת דיוק וגימור גבוהה. הייצור מבוצע תוך הקפדה יתרה על עמידה בתקני איכות ישראליים ואירופאיים ובתקני איכות סביבה.

כל הפרויקטים בחברה מבוצעים בסינרגיה מלאה בין כלל מחלקות הארגון – מחלקות התכנון, הייצור וההתקנות בשטח, כדי לספק ללקוחותיה מענה איכותי ומקצועי תוך עמידה בדרישות ובלוחות הזמנים.

הצהרה על מדיניות סביבתית

הנהלת קבוצת קוסטיקה רואה עצמה מחויבת לטיפוח מדיניות שעיקרה שמירה על בטיחות, גהות ואיכות הסביבה. תכלית מדיניות זו למנוע מפגעים סביבתיים, בטיחותיים וגהותיים הנובעים מתהליכי הייצור ותפעול המפעל ע"י החברה.להגן על עובדי החברה ולמזער את רמת הסיכון בעבודה, תוך שאיפה לחיסכון במשאבים מתכלים.

החברה מתחייבת לקיום דרישות החקיקה, התקנות והתנאים בנושא איכות סביבה, בטיחות וגהות הקבועים בדין.

החברה רואה חשיבות גדולה בשיתוף פעולה עם הרשויות, ותפעל בשקיפות מלאה אל מול הרשויות הרלוונטיות. מדי שנה יוגש דו"ח בנושאי איכות הסביבה למשרד להגנת הסביבה. החברה מתחייבת לקיים מערכת ניהול סביבתית לפי התקנים הרלוונטיים, ולשפר אותה באופן מתמיד.

כחלק מתרומתה לקהילה, קבוצת קוסטיקה מסייעת בפיתוח דור העתיד של המהנדסים וההנדסאים ומארחת מפעם לפעם קבוצות סטודנטים.