הסיפור שלנו

״כל דבר שאתם יכולים לדמיין, הוא אמיתי״

פאבלו פיקסו

הסיפור שלנו

״
כל דבר שאתם יכולים לדמיין
הוא אמיתי
״

"קבוצת קוסטיקה" הוקמה  כחברה משפחתית ולאורך השנים צמחה בצורה מבוקרת עד שמיצבה את עצמה כקבוצה המובילה בישראל בתחום מעטפת אלומיניום וזכוכית למסחר, תעשיה ומגורים.

מהיום הראשון להקמתה שמה "קבוצת קוסטיקה" לנגד עיניה את החשיבות באספקת מוצר איכותי, תוך עמידה בלוחות זמנים ללא פשרות. אחד מהדברים החשובים ביותר עבור הקבוצה הוא לספק חוויית שימוש למשתמשים הסופיים שמאכלסים כל פרויקט.

ההון האנושי המהווה את לב ליבה של פעילות הקבוצה מעניק לה את היכולת לספק פתרון לכל צורך וכן חשיבה מחוץ לקופסא בהתמודדות עם אתגרים מורכבים, תוך עמידה בלוחות זמנים.

יכולתה של "קבוצת קוסטיקה" לספק מענה מורכב ככל שיהיה באמצעות מכלול שירותים וניסיון מצטבר מושגים מפעילות של חמש חברות הבת הפועלות בתחומים שונים של מעטפת הבניין, כאשר שיתוף הפעולה והסינרגיה בין החברות השונות מוביל להשגת פתרון מושלם ותוצאות מיטביות בכתובת אחת שמספקת ביטחון ושקט נפשי לקבלן ו/או ליזם.

תהליך העבודה בקבוצת קוסטיקה מתחיל מהקשבה לצרכים שלכם, אנשי המקצוע שלנו לכל אורך שרשרת האספקה משלב הייצור ועד להתקנה יסייעו לכם להפוך כל חלום למציאות.

מפעל הייצור

פעילות הקבוצה והייצור ממוקמים באזור תעשיה בר לב, בצפון הארץ והם משתרעים על שטח של כ 20,000 מ"ר. 

מערך הייצור של המפעל כולל את טכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר ובהן מערכות CNC מתקדמות אשר מחוברות באופן ישיר למחלקת ההנדסה של הקבוצה, כך שתכנון המוצרים מועבר ישירות משולחן השרטוט למכונות תוך הקפדה על רמות האיכות והדיוק הגבוהות ביותר.

עם השלמת הייצור ולאחר בחינה במערכת איכות קפדנית, משונעים המוצרים השונים כשהם ארוזים ומוגנים להתקנה בפרויקטים השונים הפזורים ברחבי הארץ.

אחריות סביבתית ובניה ירוקה

"קבוצת קוסטיקה" פועלת מתוך מחויבות לשמירה על בטיחות, גהות ואיכות הסביבה. במסגרת מחויבות בלתי מתפשרת זו אנו עושים כל שלאל ידינו בכדי למנוע מפגעים סביבתיים, בטיחותיים וגהותיים העלולים לנבוע מתהליכי הייצור ותפעול המפעל.

המחויבות שלנו לשמירה על איכות הסביבה באה לידי ביטוי בהזמנת חומרי גלם מחברות מאושרות לבניה ירוקה, אשר דואגות למחזור של חומרי הגלם. הקבוצה מפתחת פתרונות המתאימים לבניה ירוקה ובהם זכוכיות שמטרתן לאפשר כניסת אור לצד חסימת קרינה ישירה של קרני השמש, במטרה לסייע לניצול מקסימלי של שעות האור ולהביא באמצעות כך לחיסכון בעלויות מיזוג ותאורה.

"קבוצת קוסטיקה" מסייעת לפיתוח דור העתיד של המהנדסים וההנדסאים ומארחת במפעל קבוצות סטודנטים, מעבר לכך מעסיקה הקבוצה סטודנטים במסגרת סטאז' מקצועי וחלקם נקלטים כעובדים בתום תקופת הלימודים וההכשרה שלהם.

בטיחות

"קבוצת קוסטיקה" שמה לנגד עיניה מן היום הראשון להיווסדה את נושא הבטיחות בעבודה, הקבוצה מקפידה על אכיפת תרבות ארגונית לבטיחות במפעל הייצור ובאתרים, כדי להבטיח את שלומם ובריאותם של כלל העובדים.

אנו מתחייבים להמשיך ולהשקיע בפיתוח מערכות ונהלי בטיחות כחלק בלתי מתפשר בפעילות העסקית שלנו. כחלק ממחויבות זו, נבחרה קבוצת קוסטיקה לקחת חלק בפרויקט "תכנית הכוכבים" שמטרתו לבסס ולהטמיע את עולמות הבטיחות בענף הבניה.

חותם אמינות

למעלה מ60 שנה דן אנד ברדסטריט מדרגת את החברות המובילות במשק הישראלי בהתאם לקריטריונים מקצועיים, ברורים ומדידים המותאמים למשק שבו פועלת החברה. חותם האמינות הניתן על ידי דן אנד ברדסטריט מבוסס על הערכה מקצועית בנוגע לרמת הסיכון הפיננסי בהתקשרות עם העסק.

לקבוצת קוסטיקה הוענק חותם אמינות בדרגת פרמיום זהב, אשר מוענק ל 5% מהחברות המצטיינות במשק הישראלי.